Суспільство

Події

Сектор чи відділення: статус южненської поліції може змінитися

 

Спеціальна комісія Національної поліції України з Києва в найближчий тиждень приїде до Южного. Про це повідомив заступник начальника головного управління Нацполіції в Одеській області. Комісія вивчатиме ситуацію в южненському секторі поліцейської діяльності після проведеної реорганізації. 

Статус южненської поліції можуть переглянути. Спеціальна комісія Нацполіції України має вивчити територію обслуговування южненськими правоохоронцями, навантаження на співробітників та їх функції. Після заключення комісії, вирішуватиметься питання стосовно чисельності штатних співробітників та кількості структурних підрозділів.

За нашою інформацією, причиною створення спеціальної комісії з вивчення роботи поліцейських в місті стало звернення міського голови Южного до новопризначеного начальника Головного управління Нацполіції в Одеській області Миколи Семенишана. В листі, ймовірно, йдеться про ті проблеми, які виникли в роботі южненської поліції після реорганізації, проведеної на початку цього року.   

  На фото: Володимир Новацький, Южненський міський голова під час підписання Меморандуму з Головним управлінням Нацполіції в Одеській області

Крім того, 3 листопада між Головним управлінням Національної поліції в Одеській області та Южненською ОТГ був укладений Меморандум про співпрацю. Головне управління під час процедури підписання документу представляв заступник начальника Головного управління Нацполіції в Одеській області Олександр Гостіщев, з боку громади – Южненський міський голова Володимир Новацький. 

В Меморандумі визначені умови спільної роботи. Проєкт має назву «Поліцейський офіцер громади». Планується, що з 2022 року на території смт Нові Біляри буде створена поліцейська станція. Там буде працювати поліцейський офіцер. Територія обслуговування – сільська місцевість Южненської ОТГ. 

З кандидатурою поліцейського офіцера громади вже визначилися. Це колишній дільничний южненського сектору поліцейської діяльності. Після проходження конкурсу, атестації та співбесіди його направили на навчання до Харкова. 

Приміщення, в якому працюватиме поліцейський, має надати Южненська міська рада. Ремонт, оснащення кабінету меблями і оргтехнікою, автомобіль та обслуговування транспорту має відбуватися за рахунок міського бюджету.  

За рахунок державного бюджету новому співробітнику южненської поліції буде виплачуватися заробітна плата, надаватиметься формений одяг та табельна зброя. Поліцейський офіцер наділений всіма повноваженнями співробітника правоохоронних органів. Проте головне завдання – комунікація з жителями громади. 

На разі Меморандум – це документ про наміри. Для реалізації пунктів Меморандуму необхідно буде затвердити Міську програму на сесії Южненської ради та передбачити в бюджеті кошти на фінансування проекту «Поліцейський офіцер громади».  

Контакт та соц мережі

© 2021 Re:пост Усi права захищено..Найкращі та незалежні новини міста Южне

Пошук