Спорт

Інше

Вболівальники повертаються: Кабмін дозволив присутність глядачів на спортивних заходах

 

Українські вболівальники зможуть відвідувати спортивні заходи. Відповідне рішення прийняв Кабмін 17 лютого. Присутність глядачів можливе за умови  дотримання всіх протиепідемічних вимог. Щоправда, заповнити можна буде 50 % місць спортивних арен. Дозвіл вступає в силу 18 лютого. 

Найближчим часом южненські вболівальники зможуть відвідати матчі з баскетболу та волейболу в рамках Вищої ліги та Суперліги. 19 та 20 лютого у ФСК «Олімп» проходитиме 10-й тур чемпіонату України з волейболу. 19 лютого ВК «Хімік» зіграє проти рівенської «Регіни-МЕДУ-ШВСМ», початок гри о 16:00. 20 лютого южненські волейболістки зустрінеться з луцькою «Волинню-Університет-ОДЮСШ», початок о 10:30. 

21 та 22 лютого БК «Хімік-2» в рамках регулярного чемпіонату проведе домашній тур проти «Луцьк-Університет». Початок першого матчу о 16:00, другого о 13:00. Наступного тижня відбудуться матчі в рамках 3-го ігрового кола Суперліги Паріматч. Бабл в Южному проходитиме з 25 по 27 лютого. 

Нагадаємо, що спортивний сезон 2020-2021 проводився без присутності глядачів, незалежно від карантинної зони, в якій перебуває регіон. В Южному вболівальники встигли відвідати Фінал 4-х кубка України з баскетболу.  Також глядачі на початку жовтня  відвідали  перші матчі нового сезону (баскетбол, волейбол, гандбол). Тоді арени ФСК «Олімп» та СП «Портовик» за карантинними вимогами заповнювали на 50 %.  Наступні ж матчі у всіх видах спорту вже проводилися без глядачів. 

Попереду – найвідповідальніші етапи у спортивному житті міста. Впевнені, що гучна підтримка фанів, яку нарешті чутимуть наші спортсмени, стане додатковою мотивацією для них, додасть сил, енергії та позитивних емоцій.

Фото Артема МІСЮТІНА

 

Контакт та соц мережі

© 2021 Re:пост Усi права захищено..Найкращі та незалежні новини міста Южне

Пошук