Спорт

Інше

Анастасія Тодорова виступить на Олімпійських іграх в Токіо

Веслувальниця ФСК «Хімік» виступить на Олімпійських іграх. Анастасія ТОДОРОВА виборола олімпійську путівку на Кубку України пам’яті Юлії РЯБЧИНСЬКОЇ. Змагання проходили у Дніпрі. Анастасія здобула перепустку на Олімпіаду за підсумком, якого досягла на дистанціях 500 та 200 метрів.

Анастасія ТОДОРОВА на обох дистанціях показала гідний результат. На 500-метрівці байдарочниця фінішувала другою (1.59,7), на дистанції 200 м – завоювала бронзову нагороду (час – 44,23), що в сумі дало Анастасії другий сумарний результат – 2.43,93.

«Хороше відчуття, можна видихнути, вже з’явився спокій на душі. Моє завдання було потрапити в олімпійську команду. Я це зробила і дуже радію. Сьогоднішній день був спокійнішим за вчорашній. Це через те, що вчора був перший старт сезону, який є основним для мене. 500 м – більш складна для мене дистанція, тож після цієї гонки я раділа, що цей день вдало завершився», – поділилася Анастасія ТОДОРОВА в інтерв’ю прес-службі Федерації каное України.

На фото: Анастасія ТОДОРОВА, спортсменка ФСК "Хімік"

Для Анастасії ТОДОРОВОЇ це буде друга Олімпіада в її кар’єрі. Перша була в Ріо у 2016 році. На цьому відборі на дистанції 200 метрів Анастасію перегнали дві її партнерки по екіпажу-четвірці. Срібною призеркою стала Марія ПОВХ з Луцька, а золотою – Людмила КУКЛІНОВСЬКА з Полтавщини. На дистанції 500 м переможницею стала Марія ПОВХ, якій Анастасія ТОДОРОВА поступилася, відставши майже на три секунди. В жіночій байдарці окрім ТОДОРОВОЇ та ПОВХ, які вже брали участь в Олімпіаді,  на найпрестижніші змагання світу поїдуть дебютантки: Людмила КУКЛІНОВСЬКА, Марія КІЧАСОВА-СКОРИК та Юлія ЮРІЙЧУК.

На фото: Марія ПОВХ з Луцька

На фото: Людмила КУКЛІНОВСЬКА з Полтавщини

Анастасія є одною з чотирьох спортсменок Одеської області, які цьогоріч виступатимуть в Токіо. Окрім представниці веслування на Олімпіаду відібралися майстерка стендової стрільби Ірина МАЛОВІЧКО, важкоатлетка Анастасія ЛИСЕНКО і каратистка Анжеліка ТЕРЛЮГА.

Олімпійські ігри проходитимуть у Токіо у липні-серпні. Олімпіада, нагадаємо, перенесена через пандемію з минулого літа, тож вона має назву «Токіо-2020».

На Кубку України пам’яті Юлії РЯБЧИНСЬКОЇ медалі завоювали веслувальники та веслувальниці ФСК «Хімік». 24-річний байдарочник Юрій ГАЛКІН у парі з Олегом ПЕТРОВИМ із Вінниці здобули срібло. Хлопці брали участь на дистанції 1000 м – виді, який входить в олімпійську програму. Цей результат дозволяє Юрію ГАЛКІНУ взяти участь у зборі національної команди.

На фото: Юрій ГАЛКІН справа

Золото на Кубку України здобула  Юлія КОЛЕСНИК.  Каноїстка ФСК «Хімік» у парі з Анастасією ЧЕТВЕРІКОВОЮ із Житомиру перемогли на дистанції 200 м.

На фото: Юлія КОЛЕСНИК

Три бронзові медалі у юніорській категорії виборов  16-річний Владислав ВОЛОШИН. Він став призером на олімпійській «тисячі», на 500-метрівці, та в змішаній категорії в парі з 18-річною Юліаною КОРОЛЕВИЧ, яка також є вихованкою ФСК «Хімік». Владислав ВОЛОШИН отримав право приєднатися до юніорської збірної України. Тепер веслувальники готуються до чемпіонату України.