Відео

Різне

В Южному створили стінопис присвячений пам’яті Владислава Терзиула

В арці будинку по вулиці Хіміків, 14 створили композицію, присвячену пам’яті Владислава Терзиула. Арт-об’єкт представлений зображенням альпініста, що піднімається вгору. На місці встановлено пам’ятну дошку з переліком усіх сходжень Владислава Терзиула. Окремо відзначено 14 гір-«восьми тисячників», за сходження яких южненський альпініст отримав «Корону землі»

Ідея створення колажу прийшла під час оздоблення стін будинку. Одна з ініціаторок створення символічного меморіалу – журналістка Наталя Полякова. Фінансування проєкту взяла на себе одна з будівельних компаній Южного. Художньо проєкт втілював у життя Сергій Гончаров. Він розповів, що в ескізі були враховані всі побажання рідних та близьких Владислава Терзиула. Донька Владислава Терзиула Юлія зізнається, що створення пам’ятного стінопису стало для неї приємною несподіванкою.  

Для довідки: Владислав Терзиул – відомий український альпініст, який піднявся на всі чотирнадцять «восьмитисячники» планети. Здійснив понад 50 сходжень найвищої категорії складності (5-ї та 6-ї). Всі сходження на «восьмитисячники» було здійснено у спортивному стилі, без застосування кисню. 18 травня 2004 року Владислав Терзиул не повернувся з останнього «восьмитисячника» Макалу. Під час спуску з гори Владислав Терзиул зник. Рівно за місяць після гибелі Владиславу Терзиулу мало виповнитися 51 рік. 

Відео: tvMIG Yuzhny

Контакт та соц мережі

© 2021 Re:пост Усi права захищено..Найкращі та незалежні новини міста Южне

Пошук